Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Seznam článků

00554


2011-05-12 00:00:00
2020-12-02
Potahy na matrace
Jaký zvolit potah na matraci?
Během spánku se člověk potí, a proto je vhodné mít na matraci vhodný potah. A jaký by to měl být? Dočtete se v následujícím článku.

Nejprve je potřeba zmínit, že nově prodáváme potahy na matrace i samostatně!

Jsou různé typy potahů na matrace

Během noci ztratí dospělá osoba z těla průměrně 0,4 litru tekutin. A je jasné, že odbyt vlhkosti formou pocení nepřispívá ke klidnému a komfortnímu spánku, takže vhodně vybraný potah na matrace zvýší Váš spánkový komfort. Díky rozličnosti každého z nás máte možnost vybírat z několika různých typů potahových materiálů. Záleží na Vašem výběru. Každé jádro matrace je opatřeno separační tkaninou a kvalitním potahem. Všechny naše potahy na matrace jsou snímatelné a pratelné a jsou opatřené třístranným a nebo dělitelným zipem.
 
POTAH EUKALYPTUS je vyroben z látky s přidanou vůní v mikrokapslích. Do mikrokapslí jsou implementovány příjemné vůně, které se uvolňují při doteku nebo tření. Je to protiklad parfémů, které jsou velmi intenzivní hned po nasazení, ale následně jejich vůně slábne a ztrácí se. Naopak funkce mikrokapslí voní nepřetržitě a pozvolně v dlouhém období. Eukalyptová silice
 • zlepšuje odkašlávání
 • působí proti horečce
 • pomáhá při dýchacích problémech
 • brání množení mikrobů
 • pomáhá proti akné a kožním nemocím
 • léčí unavené svaly
 • léčí infekce
 • vyvažuje hladinu cukru v krvi
POTAH DRY FAST se skládá z Dacronových vláken, které mají rychleschnoucí vlastnosti, jak už bylo prokázáno při používání v profesionálním sportovním oblečení. Šestihranná struktura vlákna umožňuje, že uvolněná vlhkost během spánku je transportována na povrch potahu a tam se po krátké době vypaří. Tělo tak zůstává příjemně chladné.
Testy regulace vlhkosti prokázaly, že DRY FAST schne daleko rychleji než jiné dobře absorbující látky. DRY FAST látky jsou po 30 minutách úplně suché, zato bavlněné látky byly z 50 % ještě vlhké. Tento produkt není ošetřen chemikáliemi, lamináty nebo elektrostaticky, tudíž jeho regulační vlastnosti zůstanou zachovány i po mnoha praních.
POTAH ARALIA je určen pro ty, kteří mají rádi osobitost a výlučnost. Speciální a sofistikovaná technika tzv. 3D reliéfu způsobuje, že je tato látka velice měkká a příjemná na omak. Upoutá také jemný čtyřbarevný design. Potah má velkou gramáž (600 g), přičemž není nutný prošev. Potah Aralia se nejvíce hodí na matrace složené z pěn visco.
POTAH ULTRA FRESH se vyznačuje líbivým designem a antialergickými a vysoce absorpčními vlastnostmi. 
POTAH ORGANIC COTTON je vyroben 100% organicky pěstovaných vláken bavlny, přičemž organické úpravy neubírají bavlně v žádném směru na jejích přirozených kvalitách. Bavlna je stále silná, měkká a dýchá. Místo toho, aby byla bavlna stříkána jedovatýmy pesticidy, je použita směs organických hnojiv, např. zbytků čajovníkových semen a mýdla. Je to jeden ze způsobů, jak aktivně přispívat k menšímu znečišťování životního prostředí. Potahy Organic cotton 
 • neobsahují pesticidy
 • jsou šetrné k životnímu prostředí
 • mají antialergické vlastnosti
 • jsou vyrobeny z organicky pěstovaných bavlněných vláken
POTAH FROTÉ je utkán z froté tkaniny a rouna. Je dělitelný z kvalitního úpletu, zónově prošitý s rounem o vysoké gramáži. Má dělitelný zip. Potahy z froté jsou použity na matracích  v akci. 
POTAH SAMPLE je polyesterová tkanina o vysoké gramáži protkaná rounem. Potah je snímatelný a pratelný, opatřený dělitelným zipem.
POTAH CLIMA DREAM je novým vysoce kvalitním potahem s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím rychlým transportem a následným odpařením. Pro bezproblémovou manipulaci s pratelným potahem je jádro každé matrace opatřeno separační tkaninou. Potah Clima dream
 • je příjemný na dotek
 • dokáže hodně redukovat vlhkost
 • zajišťuje suchý spánkový komfort
 • má moderní design
 • obsahuje dělitelný zip
 • má ventilační mřížku, která po celém obvodu potahu napomáhá lepšímu provzdušnění matrace
 


/clanky/detail/jaky-zvolit-potah-na-matraci.htm
00547


2011-04-17 00:00:00
2020-12-02
FAQ o správných matracích
FAQ - nejčastější otázky k matracím
V posteli trávíme třetinu života a potřeba kvalitního odpočinku je přímo úměrná kvalitě matrace do postele. Jsme certifikovaný prodejce a naše dodací lhůty jsou do 5 dní.
Snažíme se Vám maximálně usnadnit výběr matrace a zpohodlnit Váš nákup.
V posteli trávíme třetinu života a potřeba kvalitního odpočinku je přímo úměrná kvalitě matrace do postele. Stejně tak i kvalitní polštáře a rošty do postele zvýší vaši odpočatost.

Jak si vybrat správnou matraci?

Proč u nás?

Proč jsou některé matrace drahé?

Jak dosáhnout zdravého spánku?

Matrace nebo madrace?

Jakou matraci pořídit dvě menší, nebo jednu velkou?

Co je zónová matrace?

Tvrdou, nebo měkkou matraci?

Jsou důležité lamelové rošty?

Studená pěna co to je?

Jaký zvolit potah na matraci?

Je nutná drahá matrace?

Základní orientce při nákupu matrace.

Matrace z polyuretanu, nebo matrace ze studené pěny?


 

/clanky/detail/faq-nejcastejsi-otazky-k-matracim.htm


facebook