Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Matrace přesně podle vašich představ

Proč dělat věci složitě, když to jde jednoduše? Vyberte si matraci přesně podle svého gusta. Stačí zadat, jakou by měla mít výšku, velikost, tuhost a nosnost a také z jakého materiálu by měla být vyrobena.
 
Nejste si ještě úplně jisti, jestli chcete matraci z PUR pěny nebo raději tu s taštičkovým jádrem? Nebo ještě váháte mezi klasickým rozměrem 200 × 90 cm a manželským 200 × 180 cm? Nevadí. Můžete zakliknout více variant, nebo vůbec žádnou. V dolní části si pak můžete omezit, jak drahé matrace se vám mají zobrazovat.

Přejeme dobrý výběr a hlavně to nejpříjemnější spaní. 
Řadit dleProduktů na stránceCena odCena doVyhledávání


  facebook
  Navštivte partnerské obchody
  z produkce Internetový-prodej.cz
  • Pánvičky.cz - Kuchyňské nádobí - titanové nádobí, indukční nádobí, pánve a další doplňky do kuchyně italské značky Ballarini.
  • Vířivé-bazény.cz - Relaxujte po celý rok - vířivé bazény, vířivky, zastřešení bazénů a bazénová chemie.
  • E-příbory.cz - Největší e-shop se specializací na příbory - příbory všech druhů pro domácnosti i restaurační zařízení.
  • Aldo-krby.cz - E-shop nabízející veškeré druhy krbů, krbových vložek, krbových kamen a krbového příslušenství. Když krby, tak aldo-krby.cz!
  • Sakypaky.cz - Pohodlné sedací vaky a sedací pytle s originálním designem českých návrhářů pro Vás i vaše děti!